STMNT-MATU UN BĀRDAS KOPŠANAS PRODUKTI MŪSDIENĪGAM VĪRIETIM

STMNT produkti vīriešiem
“MAKE YOUR STATEMENT”-sTMNT
ZĪMOLA STMNT RADĪTĀJI:
Miguel Gutierrez jeb Nomad Barber@nomadbarber
Sofie Pok jeb Staygold@staygold31
Julius Arriola jeb Julius Cvesar@juliuscaesar
tas ko saka paši STMNT radītāji:
“Mēs esam progresīvi jauno laiku bārddziņi. Mūsu misija ir darīt vairāk nekā tikai iesaistīties. Mēs cienām cilvēkus,kuri ar savu tēlu vēlas paust savu vēstījumu
Mēs sanācām kopā kā radošas personības un novatori,lai ikvienu produktu radītu no nulles. Mēs tajā esam ielikuši visu. Mūsu iedvesmu. Mūsu zināšanas. Mūsu mūsu aizrautību.
Rezultāts- trīs unikālas veidošanas produktu kolekcijas un piecu produktu kopšanas līnija.”
STMNT matu kopšanas produkti-ideāls pamats tālākai matu veidošanai
Šīs līnijas zīmola aromāts-svaigs citruss un lavanda apvienojumā ar tonkas pupiņu.
Šī 5 produktu līnija ir izstrādāta, lai radītu ideālu pamatu tālākai matu veidošanai neatkarīgi no tā , vai esat salonā vai mājās.
Augstas veiktspējas formulas dažādiem matu un bārdas tipiem, kas piesūcinātas ar aktivēto ogli attīrīšanai un mentolu papildus svaiguma un tīrības sajūtai.
Salona Riga Top Hair klientu iecienītākais produkts no šīs līnijas ir
STMNT Hair & Body cleansing bar( ziepes matiem un ķermenim)https://www.rigatophair.lv/product/stmnt-hairbody-cleansing-bar-125-g/
Julius cvesar kolekcija
-pielāgojami risinājumi unikāliem matu sakārtojumiem.
Kolekcijas aromāts-krēmīga kokosrieksta un sandalkoka pieskaņa ar skalbes niansēm.
STMNT Shine Paste(https://www.rigatophair.lv/product/stmnt-shine-paste-100-ml/

-tās dabiskais spīdums palīdzēs izcelt sakoptu matu sakārtojumu,bet spēcīgā fiksācija ļaus radīt vienmērīgu efektu tur ,kur tas ir nepieciešams.

STMNT Matte Paste (https://www.rigatophair.lv/product/stmnt-matte-paste-100-ml/

-tās veiktspēja izcels dabiskās lokas,vienlaikus saglabājot kustību visos matos.

STMNT Hair Spray(https://www.rigatophair.lv/product/stmnt-hair-spray-150-ml/

-elastīga fiksācija ar atmiņas efektu.

Staygold kolekcija

-kolekcija nākamā līmeņa tekstūras veidošanai.

Staygold aromāts- uzmundrinošs citrusaugļu un piparmētras maisījums ar svaiga ūdens un koksnes notīm.

STMNT Spray powder(https://www.rigatophair.lv/product/stmnt-spray-powder-4-g/

-jūsu slepenais ierocis raupjas tekstūras iegūšanai!

STMNT Wax Powder(https://www.rigatophair.lv/product/stmnt-wax-powder-15-g/

-maina priekšstatus mar matu veidošanu!

STMNT Fiber Pomade (https://www.rigatophair.lv/product/stmnt-fiber-pomade-100-ml/

-izcils līdzeklis nekārtīgas tekstūras iegūšanai. Ideāli piemērots raupju matu veidošanai.

nomad barber kolekcija

-vēsmas no visas pasaules iemiesotas produktos

Nomad Barber kolekcijas aromāts-svaigs garšvielu un lavandas maisījums ar maigu koksnes noti.

STMNT Dry Clay(https://www.rigatophair.lv/product/stmnt-dry-clay-100-ml/

-raupjāks izskats ar papildu matētu efektu.

STMNT Grooming Spray (https://www.rigatophair.lv/product/stmnt-grooming-spray-200-ml/

-universāls līdzeklis matu sagatavošanai un veidošanai

STMNT Classic pomade (https://www.rigatophair.lv/product/stmnt-classic-pomade-100-ml/

-ne velti to dēvē par klasiku!

Zīmols STMNT Latvijā ir salīdzinoši nesen ,bet salona Riga Top Hair meistari un klienti jau ie iecieņijuši šos produktus!
StayGold kolekcijas produkti ir iecīnīti arī mūsu klientu-sieviešu – lieliski veidošanas līdzekļi īsiem griezumiem!